ساعات کار مطب

شنبه تا پنجشنبه (با وقت قبلی)

تماس با ما

084 66 267 ،124 29 221 - 021

تعیین وقت

اولین مشاوره شما رایگان است

ارتودنسی یا ونیر کامپوزیت ؟

براساس میزان نامنظمی دندان های هر بیمار می توانیم طرح درمان خاص خودش را ارائه دهیم . قاعدتا در درمان های ارتودنسی دندان های بیمار بدون اضافه شدن ماده ای بر روی دندان ،نظم میگیرند و چیدمان اصلی خودشان را پیدا میکنند و از نظر رنگ وساختار، همان رنگ و ساختار دندان بیمار حفظ می شود . اما در درمان های ونیر کامپوزیت رنگ دندان میتواند بنا به سلیقه ی بیمار تفاوت کند و درمان طی یک یا دو جلسه انجام شود اما درمان ارتودنسی درمان زمانبری است و بیمار میتواند بیلیچینگ یا سفید کردن دندان را روی دندان های ارتودنسی شده انجام دهد .
اگر میزان نامنظمی دندان های بیمار از حدی بیشتر باشد ،درمان ونیر منجر به تراش بیش از حد ساختار دندان شود که حتی دندان را به عصب کشی سوق دهد . بنابراین برای این نوع از بیمارها با نامنظمی شدید،درمان ارتودنسی بهترین انتخاب است . اما برای بیمارهای با نامنظمی جزئی که خواستار درمان های جزئی طی جلسات کوتاهتری هستند درمان ونیر کامپوزیت میتواند انتخاب خوبی باشد .

دکتر فروغ خلیلی نژاد

خانم دکتر فروغ خلیلی نژاد دارای بورد تخصصی ارتودنسی با رتبه ممتاز در طول دوران تحصیل خود، افتخار برگزینش بعنوان دانشجوی نمونه و همچنین دریافت لوح جشنواره علمی دکتر احمد هدایت را دارا بوده اند. ایشان از سال 1389 بعنوان عضو هیات علمی دانشگاه مشغول بکار بوده و همگام با آن در معاونت بهداشت و معاونت تحقیقات، علوم و فن آوری نیز به ارایه خدمات پرداخته اند. ایشان هم اکنون در مطب تخصصی خود واقع در تهران مشغول به فعالیت درمانی بوده و همزمان داور افتخاری مجله علمی و معتبر Iranian Journal Of Public Health نیز میباشند. سرکار خانم دکتر فروغ خلیلی نژاد عضو فعال انجمن بین المللی ارتودنتیسی (World Federation of Orthodontics ) و عضو فعال انجمن ارتودنتیستهای ایران ( Iranian Association of Orthodontics) نیز میباشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *