ساعات کار مطب

شنبه تا پنجشنبه (با وقت قبلی)

تماس با ما

084 66 267 ،124 29 221 - 021

تعیین وقت

اولین مشاوره شما رایگان است

انواع براکت های اورتودنسی

براکت فلزی (METAL BRACES)

براکتهای معمول و رایج در درمان ارتودنسی که در دهان کودکان و بالغین دیده میشود. براکتهای فلزی کاراترین و اثربخش ترین سیستم در اعمال نیروها در سه بعد فضا بر دندان ها می باشند.

 

INVISALIGN

این ارتودنسی مدرن در بین بالغینی که متقاضی نظم بخشیدن به دندانهایشان با حداقل دیده شدن وسایل میباشند رواج دارد. این سیستم از یکسری الاینر های پلاستیکی تشکیل شده که روز و شب بجز مواقع تغذیه و رعایت مسواک و نخ استفاده میشوند و بعد از چند هفته با سری جدید تری جایگزین میشوند.

 

براکت سرامیکی(CERAMIC BRACES)

این دسته براکتها عملکردی مشابه براکتهای فلزی دارند ولی با این تفاوت که باند با دندان از نوع سرامیک به مینا خواهد بود و اصظحکاک حرکت دندان بیشتر بنابراین دندانها کندتر جابجا خواهند شد. این براکت ها از نظر سایز تقریبا مشابه براکتهای فلزی میباشند اما با رنگی سفید یا شفاف عرضه میگردند.

 

دکتر فروغ خلیلی نژاد

خانم دکتر فروغ خلیلی نژاد دارای بورد تخصصی ارتودنسی با رتبه ممتاز در طول دوران تحصیل خود، افتخار برگزینش بعنوان دانشجوی نمونه و همچنین دریافت لوح جشنواره علمی دکتر احمد هدایت را دارا بوده اند. ایشان از سال 1389 بعنوان عضو هیات علمی دانشگاه مشغول بکار بوده و همگام با آن در معاونت بهداشت و معاونت تحقیقات، علوم و فن آوری نیز به ارایه خدمات پرداخته اند. ایشان هم اکنون در مطب تخصصی خود واقع در تهران مشغول به فعالیت درمانی بوده و همزمان داور افتخاری مجله علمی و معتبر Iranian Journal Of Public Health نیز میباشند. سرکار خانم دکتر فروغ خلیلی نژاد عضو فعال انجمن بین المللی ارتودنتیسی (World Federation of Orthodontics ) و عضو فعال انجمن ارتودنتیستهای ایران ( Iranian Association of Orthodontics) نیز میباشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *