ساعات کار مطب

شنبه تا پنجشنبه (با وقت قبلی)

تماس با ما

084 66 267 ،124 29 221 - 021

تعیین وقت

اولین مشاوره شما رایگان است

رعایت بهداشت در بیماران ارتودنسی

بیماران تحت درمان با پلاک متحرک:

رعایت بهداشت در این دسته بیماران بعد از هر وعده غذایی مشابه افراد عادی انجام میگیرد چراکه پلاک ها قبل از غذا خارج شده و بعد از صرف غذا پلاک ها با یک مسواک مجزا و صابون مایع یا خمیردندان، و دندان ها نیز با مسواک و نخ دندان تمیز شده و پلاک ها مجدد استفاده خواهند شد.

  دکتر فروغ خلیلی نژاد متخصص اورتودنسی دندان - تهران سعادت آباد 

 

بیماران تحت درمان ارتودنسی ثابت:

این دسته از بیماران نیز ملزم به رعایت بهداشت بعد از هر وعده غذایی میباشند. مسواک اصلی در این دسته همان مسواک قبلی معمولی که دارند میباشد اما برای تمیز نمودن دور براکت ها و زیر سیم مسواک مخصوص” بین دندانی” با سری مشابه شیشه شور استفاده میشود. برای نخ کشیدن میتوان از نخ دندان “سوپرفلاس” یا نخ معمولی با کمک گرفتن از “فلاس تریدر ” استفاده نمود.

 

دکتر فروغ خلیلی نژاد

خانم دکتر فروغ خلیلی نژاد دارای بورد تخصصی ارتودنسی با رتبه ممتاز در طول دوران تحصیل خود، افتخار برگزینش بعنوان دانشجوی نمونه و همچنین دریافت لوح جشنواره علمی دکتر احمد هدایت را دارا بوده اند. ایشان از سال 1389 بعنوان عضو هیات علمی دانشگاه مشغول بکار بوده و همگام با آن در معاونت بهداشت و معاونت تحقیقات، علوم و فن آوری نیز به ارایه خدمات پرداخته اند. ایشان هم اکنون در مطب تخصصی خود واقع در تهران مشغول به فعالیت درمانی بوده و همزمان داور افتخاری مجله علمی و معتبر Iranian Journal Of Public Health نیز میباشند. سرکار خانم دکتر فروغ خلیلی نژاد عضو فعال انجمن بین المللی ارتودنتیسی (World Federation of Orthodontics ) و عضو فعال انجمن ارتودنتیستهای ایران ( Iranian Association of Orthodontics) نیز میباشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *