ساعات کار مطب

شنبه تا پنجشنبه (با وقت قبلی)

تماس با ما

084 66 267 ،124 29 221 - 021

تعیین وقت

اولین مشاوره شما رایگان است

مراقبت های بعد از بیلیچینگ دندان

۱٫ سفید کردن دندانها به روش اصولی و درست هیچگونه ضرری برای دندانها نخواهد داشت اما بعد از بلیچینگ احتمال حساسیت دندانها وجود دارد که پس از چند روز بهبود می یابد پس استفاده از خمیر دندانهای ضد حساسیت و اجتناب از خوردن غذاهای اسیدی و سرد پیشنهاد می شود.

٫۲ تا ۲۴ ساعت پس از سفید کردن دندانها از این موارد پرهیز شود: کشیدن سیگار،خوردن چای،‌ قهوه،‌ نوشابه، ‌سس قرمز و سایر سس های رنگی،‌رب گوجه فرنگی، شکلات و هر گونه مواد رنگی دیگر

۳٫ سفید کردن دندانها دائمی نبوده و دوام آن کاملاً بستگی به رعایت بهداشت و رژیم غذایی فرد دارد.بنابراین رعایت دقیق اصول بهداشتی و محدود کردن استفاده از مواد رنگی نظیر چای، قهوه، نوشابه و ..و نیز پرهیز از کشیدن سیگار می توانداثر بلیچینگ را بیشتر و طولانی تر ‌کند.

دکتر فروغ خلیلی نژاد

خانم دکتر فروغ خلیلی نژاد دارای بورد تخصصی ارتودنسی با رتبه ممتاز در طول دوران تحصیل خود، افتخار برگزینش بعنوان دانشجوی نمونه و همچنین دریافت لوح جشنواره علمی دکتر احمد هدایت را دارا بوده اند. ایشان از سال 1389 بعنوان عضو هیات علمی دانشگاه مشغول بکار بوده و همگام با آن در معاونت بهداشت و معاونت تحقیقات، علوم و فن آوری نیز به ارایه خدمات پرداخته اند. ایشان هم اکنون در مطب تخصصی خود واقع در تهران مشغول به فعالیت درمانی بوده و همزمان داور افتخاری مجله علمی و معتبر Iranian Journal Of Public Health نیز میباشند. سرکار خانم دکتر فروغ خلیلی نژاد عضو فعال انجمن بین المللی ارتودنتیسی (World Federation of Orthodontics ) و عضو فعال انجمن ارتودنتیستهای ایران ( Iranian Association of Orthodontics) نیز میباشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *